Za císaře pána

16.12.2022

Šel jsem temným hájem, šel jsem dolinou. Šel jsem temným hájem, šel jsem dolinou. Potkal jsem tam myslivečka a s ním jeho milou Potkal jsem tam myslivečka a s ním jeho milou. Ach jo. Milá už je amen konec lásky mí. 

Milá už je amen konec lásky mí. Já teď musím narukovat k infanteerií. Já teď musím narukovat k infanteerií. Ach jo. 

 Ta Dalmaacie samá skála je. Ta Dalmaacie samá skála je. Tu musela vybojovat infanteerie, tu musela vybojovat infanteerie. Ach jo.

 Infanteeria to je láska má. Infanteeria to je láska má. Ta musela bojovati za císaře pána. Ta musela bojovati za císaře pána. Ach jo. 

 Za císaře pána a jeho rodinu. Za císaře pána a jeho rodinu. Museli jsme vybojovat Hercegoovinu. Museli jsme vybojovat Hercegoovinu. Ach jo.

 Hercegoovina je lautr rovina, Hercegoovina je lautr rovina. Tu musela vybojovat infanteeria, tu musela vybojovat infanteeria. Ach jo.

 Nahoře na stráni SchnellZug uhání, nahoře na stráni SchnellZug uhání. A pod stráni jsou schováni mohameedáni, a pod stráni jsou schováni mohameedáni. Ach jo. 

 Mohameedáni to jsou pohani, Mohameedáni to jsou pohani. Kalhoty maj roztrhaný smrkaj dodlaní, Kalhoty maj roztrhaný smrkaj dodlaní. Ach jo.

A ty Tuurkyně to jsou strašný svině, a ty Tuurkyně to jsou strašný svině. Císař pán je nemiluje ve svý krajině, Císař pán je nemiluje ve svý krajině. Ach jo.